Sesje fotograficzne w studio

Zdjęcia studyjne to główna gałąź naszej działalności. Fotografie tego typu to najwyższej jakości zdjęcia wykonywane z użyciem profesjonalnego oświetlenia, rożnego rodzaju teł i rekwizytów.

Zajmujemy się zarówno:

  • profesjonalnymi sesjami typu beauty czy editorial, współpracując z wizażystami, wypożyczalniami strojów, a jeśli życzeniem klienta jest prezentacja jego produktów – to także z modelkami bądź modelami
  • ale także – i na tą część działalności pragniemy zwrócić szczególną uwagę – sesjami foto dla osób które chciały by mieć zdjęcia wyróżniające się spośród większość zdjęć domowo-rodzinnych, ale których wykonanie nie wiąże się z wysokimi kosztami. Są to tak samo profesjonalnie wykonywane zdjęcia jak te opisane powyżej, ale dzięki optymalizacji kosztów organizacyjnych – oferujemy je w cenach przystępnych da każdego.

Oferujemy także zdjęcia wykonywane w terenie, w tym w szkołach i przedszkolach, oraz wszelkiego rodzaju reportaże.

Wszystkie wykonane przez nas zdjęcia poddawane są w standardzie obróbce cyfrowej która sprawia że są one jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami na nasze usługi. Oferujemy także rabaty dla osób z polecenia, promocje czasowe oraz zniżki dla stałych klientów.

ceny